Клуб интересных встреч

Главная » Файлы » Мои файлы

У нас в гостях вихованці недільної школи і центру соціально-психологічної реабілітації
27.05.2014, 14:10

24 травня всі світські та духовні особи урочисто прославляють святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія, слов'янських просвітителів, творців слов'янської азбуки, перших перекладачів богослужбових книг на слов'янську мову.

В цей святковий день до читального залу центральної міської бібліотеки м. Мелітополя вперше завітали вихованці недільної школи при храмі св. Георгія Побідоносця і Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Привітно зустріли юних гостей бібліотекарі Наталя Добрянська та Інна Єфименко. Наталя Добрянська зробила невеличкий екскурс в історію цього великого свята, проілюструвавши свою розповідь яскравою презентацією. 

Діти переконались, що брати підняли освіту і культуру слов’янських народів на високий щабель, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності, фундамент усіх слов’янських літератур. Тому день слов’янської культури та писемності святкують не лише в Україні, а й у Росії, Білорусі, Болгарії, Сербії, Македонії, Чорногорії та в багатьох інших країнах. 

Вихованці також дізнались про історію відкриття центральної бібліотеки та про новітні послуги, які надає бібліотека. Це і Інтернет, і Wi-Fi, і Клуб англійської мови, і вільний обмін книгами в рамках проекту «Буккроссінг» та багато-багато іншого.

Категория: Мои файлы | Добавил: библиотека | Теги: Мелітополь, недільна школа, центральна бібліотека
Просмотров: 453 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0