Наши выставки

Главная » Статьи » Мои статьи

Скоро літо!

Літо – чудова пора відпочинку! І хоча за вікном ще весна – центральна міська бібліотека ім. М.Лермонтова вирішила підготувати своїх користувачів до літнього відпочинку, презентувавши  яскраву виставку-рекомендацію "У БАРВАХ СОНЯЧНОГО ЛІТА".

У першому розділі виставки, який має назву "ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК", гості бібліотеки мають змогу отримати вичерпну інформацію про різні види літнього відпочинку. Україна має надзвичайно багаті й різноманітні природні туристично-краєзнавчі ресурси: кліматичні, водні, приморсько-пляжні, ландшафтні тощо. Наприклад,  краса гірських ландшафтів, самобутній фольклор та народне мистецтво приваблюють сотні тисяч туристів у Карпатські гори. Широкі піщані пляжі й сприятливі погодно-кліматичні умови зумовлюють масові туристичні потоки у приморські відпочинкові центри узбережжя Чорного й Азовського морів України. Унікальна природа, клімат і географічне розташування України стали причиною для появи на її благодатних землях безлічі санаторно-курортних установ, перелік яких також знайдеться на виставці.

Майже кожна дитина хоча б раз проводила канікули в літньому таборі. Виховний процес із дітьми там поєднує відпочинок, працю та спорт із пізнавальною, оздоровчою діяльністю, а створенню у дітей хорошого емоційного настрою сприяють і такі атрибути табірного життя як прапор, емблема, гімн, девізи, речівки загонів. У другому розділі виставки "НА ДОПОМОГУ ЛІТНІМ ТАБОРАМ" майбутні вожаті відкриють для себе корисні поради з організації різноманітних ігор, конкурсів, свят, вікторин, фестивалів та змагань у літньому таборі.

Літо. Спека. І багато вільного часу. Чому б його не витратити на корисніші речі, ніж бездумне пролежування на  пляжі під сонцем в очікуванні засмаги? Отже, видання розділу "ЛІТО З КОРИСТЮ" ознайомлять користувачів з позитивним впливом свіжого повітря та водних процедур на організм людини.  А для тих, хто бажає навчитися плавати в найкоротші терміни у нагоді будуть поради спеціалістів зі сторінок різноманітних видань.

Друга половина літа для дбайливої господині - найгарячіша пора. Велику кількість овочів і фруктів вона прагне перетворити на достаток домашніх заготовок, які будуть радувати родину смачною і корисною їжею протягом довгих зимових місяців. Розділ під назвою "ЛІТО В БАНКАХ" вміщує безліч видань з необхідними рекомендаціями та порадами з домашнього консервування плодів, овочів та ягід.

Категория: Мои статьи | Добавил: библиотека (06.05.2014) | Автор: бібліотека
Просмотров: 1158 | Теги: консервування, відпочинок, вожатий, літній табор, літо | Рейтинг: 0.0/0