Наши выставки

Главная » Статьи » Мои статьи

Виставка новинок художньої літератури

 

У наш час розвитку нових інформаційних технологій та  Інтернету не втрачає своєї актуальності й книга. Читання літератури завжди було гідним проведенням вільного часу для людини, незалежно від віку, статі чи соціального статусу.

Читачі відвідують бібліотеку зазвичай для того, щоб знайти необхідні матеріали для виконання навчальних завдань, за книгами та іншими матеріалами, що пов’язані з особистими інтересами та вподобаннями, в надії знайти щось цікаве. Найчастіше замовляють галузеву літературу, книги з психології, новинки художньої літератури.

Художньою літератури цікавляться читачі різного віку оскільки вона володіє яскраво вираженою своєрідністю. Перевагу віддають виданням класиків, гумористичній, сатиричній і пригодницькій літературі, книгам про кохання, фантастиці та детективам.

До уваги цих користувачів відділ абонементу центральної міської бібліотеки організував виставку новинок художньої літератури 

"Читання ХХІ століття"

 

*      Тимохин И. Сектор высоты / И Тимохин. — Запоріжжя : Дике Поле, 2010.

Книга И. Тимохина «Сектор высоты» повествует о выдающемся запорожском спортсмене Владимире Ященко, трехкратном рекордсмене мира по прыжкам в высоту, прославившем Запорожье, Украину, Советский Союз. Автор Игорь Тимохин взволнованно рассказывает о взлете и падении уникального человека. Психологически напряженная летопись жизни спортсмена представляет интерес не только для любителей спорта и исследователей истории Украины, но и для широкого круга читателей.

 

 

 

 

*      Пеунов В. К. Війна очима солдата / В. Пеунов. — Донецьк : Альфа-прес, 2012. - 368 с.: іл.

Якщо це й детектив, то дійсно досить сумний. Чи можна ексгумувати вбитий талант? Хто винен у його загибелі? Автор скрупульозно досліджує, як і за яких обставин це сталося, як трапилося, хто причетний до злочину, у якого, на жаль, глибокі корені.

   Роман у гостросюжетній, полемічній формі підіймає ряд гострих соціальних та морально-етичних проблем, які хвилюють наше суспільство в епоху гласності, коли плескає потік різноманітної інформації.

     Тема молоді і зв’язку поколінь — одна з провідних у книзі.

 

 

 

*       


Лагерквист П. Варавва : романи / П. Лагерквист ; пер. з швед. О.С.Сенюк. - Х. : Фоліо, 2011. - 506 с.

Пер Лаґерквіст (1891-1974) видатний шведський письменник, лауреат Нобелівської премії (1951) належав до плеяди тих митців XX століття, чиї сміливі експерименти в галузі літератури не могли залишитися непоміченими. Індивідуальний та неповторний стиль письменника вирізняють міф, символ, алегорія. До видання увійшли кращі твори П. Лаґерквіста: "Карлик", в якому виявляється і досліджується сама природа жахливих властивостей, що ховаються в людині, а також "Варавва", "Сивіла" й "Маріамна", що оспівують любов і присвячені вічній темі пошуків правди і справедливості.

       

Острецов Л.А. Разработчик, или Побег в рай : роман / Л. А. Острецов. - М. : Вагриус, 2005. - 430 с.

Новый авантюрно-приключенческий роман Леонида Острецова возвращает читателей в загадочный Зурбаган. На долю героев, уже знакомых по книге «Все золото мира, или отпуск в Зурбагане», выпадают неожиданные испытания.

Лихо закрученный детективный сюжет с мистической интригой развивается стремительно, перенося уже полюбившихся героев из Эрихсборга в Париж, из Зурбагана на Таити, из прошлого в будущее… Поиск сокровищ и затонувших кораблей, таинственное исчезновение из музея всемирно известных полотен Гогена, разработка препаратов будущего, позволяющих перемещаться во времени… Обо всем этом и многом другом в книге «Разработчик, или удачный побег в рай».

   


Дяченко М. Печера: роман / М. Дяченко, С. Дяченко ; пер. з рос. О. Негребецького. - Х. : Фоліо, 2012. - 316 с.

Дія роману Марини та Сергія Дяченків «Печера» відбувається в місті, в якому нема злочинів і замків на дверях. Ідеальний варіант суспільства? Так, але тільки на перший погляд. Тому що свідомість мешканців цього міста розділена. Удень вони живуть у реальності, яка регулюється звичайними нормами і правилами. А вночі до їх «послуг» Печера – світ поза свідомості, який наповнений дивними і жорстокими створіннями. Прокидаючись зранку, мешканці міста розуміють, що у світі Печери вони реалізують усі свої потаємні бажання, які заборонені  у світі реальному. Але де проходить межа між світами? І чи є вона взагалі?..

Як завжди, Дяченки, майстерно підкоряючи захоплюючим сюжетом, ставлять перед читачами філософські питання, відповідь на які кожен повинен знайти сам…

  

      Дяченко М. Цифровий, або Brevis est: роман / М. Дяченко, С. Дяченко ; пер.з рос. О.Негребецького ; худож.-оформлювач Є.В. Вдовиченко. — Х. : Фоліо, 2012. — 315 с.

Арсен Cніжицький, чотирнадцять років (скоро буде п’ятнадцять). Це в реалі. Але реальне життя його не дуже цікавить. Арсен — геймер, природжений геймер, для якого гра — і є життя. У грі він майже всемогутній Міністр, у якого є влада і гроші. Та влади і грошей завжди на всіх не вистачає, як в реалі, так і в грі. І Міністр програв, був страчений прилюдно на головній площі віртуального міста… Це кінець?.. Та ні, це тільки початок, початок нової гри. Максим — преферансист з нічного Інтернет-клубу. Максим може все, майже все. При чому в реальному житті. Чи все ж таки в грі?.. Так чи інакше, Арсен починає співпрацювати в Максимом. Велика Гра починається…
Категория: Мои статьи | Добавил: библиотека (26.01.2013)
Просмотров: 1064 | Теги: виставка, бібліотека, новинки художньої літератури | Рейтинг: 0.0/0