Наши выставки

Главная » Статьи » Мои статьи

Живи, моя держава – Україно!

Наша Україна славна не тільки своєю природою і людьми! А ще своїми традиціями і святами. День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна: 24 серпня  є головним державним святом.

Україно…Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена, ненько моя, Україно. Скільки глибини у цьому співучому слові…. Це золото полів та зелень долин, Карпатські вершини і синя даль Дніпра, Полісся і Крим, білі українські хати і велич міських краєвидів, все це – моя Україна.

Сьогодні виповнюється 22 роки незалежності нашої держави. 22 роки праці і звитяги тих, хто вирощував хліб, зводив житло, створював музику, народжував державотворчі ідеї. 22 роки наш народ щастя, долю здобуває, щоб бути вільними серед вільних, рівними серед рівних.

В цей день, 24 серпня, по всій країні відбуваються урочистості й галасливі святкування. З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України –

 центральна бібліотека ім. М.Ю. Лермонтова презентує

виставку-панораму «Живи, моя держава – Україно!»

та виставку-хроніку "Київ – серце Батьківщини".  

На виставці знайшли відображення наявні в бібліотеці матеріали про нелегкий шлях українського народу до державності і незалежності України.

 

Періодичні видання та книги представлені на виставці знайомлять користувачів з державним устроєм України, символікою, культурою, даючи цілісне уявлення про Україну як сучасну незалежну демократичну державу.

Ця інформація також знайшла своє відображення в статті
на сайті 
ТРК 
"МТВ-п
люс" та у програмі "Регіон".

Категория: Мои статьи | Добавил: библиотека (20.08.2013) | Автор: библиотека
Просмотров: 889 | Теги: Україна, виставка, День незалежності, 24 серпня | Рейтинг: 0.0/0